Arhitektuur / Architecture

The handbook of interior architecture and design. Bloombsbury Academic, 2013

handbook of interior architectureKäesolev raamat sisaldab valikut esseid, milles käsitletakse sisearhitektuuri ja ruumikujunduse muutuvat rolli ja tähendust tänapäeva maailmas. Teemade valik on lai, alates ruumikujunduse ajaloost kuni kaasaegsete interjöörideni. Raamatus uuritakse ruumikujunduse rolli praegusel hetkel ja rõhutatakse selle olulisust tulevikus. Illustratsioonidena on kasutatud nii ajaloolisi kui ka kaasaegseid fotosid. Teos on oluline allikas tudengitele ja teadlastele.