Arhitektuur / Architecture

Design of restaurant & dining. ArtPower, 2016

design of restaurant and diningTegemist on fotoalbumiga, mis annab ülevaate maailma erinevate paikade stiilsetest ja maitsekatest restoranidest ning söögikohtadest. Igale restoranile/söögikohale on lisatud juurde rikkalikult fotosid, põrandaplaanid ja lühike tutvustus – asukoht, disainerid, pinna suurused, lühikirjeldus sisekujunduse põhisuunad. Fotodel keskendutakse eeskätt dekoratiivsetele elementidele nagu mööbel, valgustus, värvide kasutus, sisehaljastus.