Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Veokorraldusjuhi käsiraamat. II osa. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2016

Veokorraldusjuhi käsiraamat IIKäesolev käsiraamat on välja antud Tallinna Tehnikakõrgkooli poolt ja mõeldud kasutamiseks õpikuna nii veokorraldusjuhi ametikoolitusel kui ka käsiraamatuna veokorraldajatele töös ette tulevate probleemide lahendamisel.

Käsiraamat on erinevate autorite artiklite kogumik, kus võetakse kokku kehtivad õigusaktid ja majanduspraktika. Käsitletakse Euroopa Liidu määruses kirjeldatud tehnilisi nõudeid veovahenditele ja nende hooldamisele, samuti maanteeliiklusest tulenevat ning veondusettevõtete töökorralduse üldküsimusi ja neid valdkondi reguleerivaid õigusakte. Eraldi leiavad käsitlemist sotsiaalvaldkonna ja tööõiguse küsimused.