Teatmeteosed ja sõnaraamatud / Reference Books and Dictionaries

Eesti linnade, alevite ja alevike taskuentsüklopeedia : illustreeritud ülevaade linnadest, alevitest, alevikest. TEA Kirjastus, 2016

eesti-linnade-alevite-ja-alevike-taskuentsüklopeediaTegemist on TEA taskuentsüklopeediate sarja uusima, esmatrükina ilmunud teatmeteosega, mis tutvustab meile kõiki Eesti 47 linna, 12 alevit ja 186 alevikku. Taskuentsüklopeedia sündis koostöös Eesti omavalitsustega ja sisaldab muuhulgas omavalitsusjuhtide endi poolt esile tõstetud põnevaid fakte. Raamat on rikkalikult illustreeritud ning sealt leiab nii ajaloolist kui ka tänapäevast fotomaterjali, mis muudab selle lugejale visuaalselt atraktiivseks.  Käepärases formaadis mahukas taskuentsüklopeedia annab ülevaate iga asula ajaloost, geograafiast, kultuurist ja majandusest ning juhib tähelepanu tuntuimatele huviväärsustele. Kohanimede ja isikunimede registrid aitavad huvilisel erinevate teemadega kiiresti lähemalt tutvuda.