Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Ekke Lainsalu. Hinna kaitsmise saladused : täiuslik abivahend, mille abil müüa kallimalt kui seni. Müügitreeningute Keskus, 2016

hinna-kaitsmise-saladusedKas su hindu peetakse kõrgeteks ja tingitakse? Selleks, et sa ei peaks oma kasumit ära kinkima ja saaksid normaalselt raha teenida, on hinna kaitsmiseks valmistumine kriitilise tähtsusega.  Kes paremini selles olukorras hakkama saab, kas sina või klient, on võitja. See raamat aitab vältida hinnasurma spiraali, mis toimub hindu pidevalt klientide nõudmiste peale alandades. Pakkumiste võitmine on kunst, mida enamik ei valda. Raamatust leiab üle 40 absoluutselt parima tehnika koos seletustega ja näidisdialoogidega. Peale nende kasutuselevõttu ei pea sa kunagi enam oma hindu alandama ja saad alati müüa maksimaalse kasumiga!

Raamatu autor Ekke Lainsalu on Eesti parimaid ja tuntumaid müügikoolitajaid, kelle sulest on ilmunud hulgaliselt müügialaseid artikleid ja kes on ühtlasi raamatu “Kuidas jõuda müügis tippu?” autor. Tema kogemus endise tippmüüjana ja 17 aastat koolitajakarjääri annab kokku kompetentsi, mille abiga on paljud ettevõtted tõstnud oma müügitulemusi. Ekke Lainsalu viimase aja sügavam huvi on hindade kaitsmise temaatika.