Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology

Tracylee Clarke, Tarla Rai Peterson. Environmental conflict management. SAGE Publications, 2016

environmental„Enviromental conflict management“ on interdistsiplinaarne õpik, milles tutvustatakse keskkonnakonfliktide juhtimist üldiselt ning erinevaid strateegiaid ja metoodikaid probleemide lahendamisel. Keskkonnakonfliktide juhtimine on pikk protsess, mis algab olukorra hindamisega ning lõpeb vajalike ühiste otsuste või kokkulepeteni jõudmisega. Raamatus pakutakse välja erinevaid tehnikaid avalikkuse kaasamiseks ja teavitustegevuseks, strateegiaid läbirääkimisteks ja erimeelsuste lahendamiseks. Õpiku teoreetiline osa on tihedalt seotud lisatud ülesannete, töölehtede, rollimängude ja juhtumiuuringutega.