Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles, Teadustöö metodoloogia / Research Methodology

Judy Zaccagnini Flynn, Irene M. Foster. Research methods for the fashion industry. Fairchild Books, 2009

9781563676338Raamat annab lugejatele põhjaliku ülevaate moetööstuses kasutatavatest uurimismeetoditest, oskustest ja tehnikatest, et aidata mõista uurimistöö protsessi tervikuna ja tulemuste rakendusvõimalusi. Peatükkides tutvustatakse erinevate uurimismeetodite põhiprintsiipe, pakutakse välja võtteid oma kriitilise mõtlemisoskuse arendamiseks, õpetatakse andma hinnanguid nähtule ja kuuldule ning esitama õigeid küsimusi. Peatükid omakorda on jaotatud kolmeks osaks: teeoria, praktika ja rakendamine. See informatiivne ja kasulik õpik on mõeldud bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele ning moetööstuse spetsialistidele.