Teadustöö metodoloogia / Research Methodology

John W. Creswell. Research design : qualitative, quantitative, and mixed methods approaches. SAGE Publications, 2013

9781452274614Raamatus käsitletakse kvantitatiivsete, kvalitatiivsete ja kombineeritud uurimismeetodite kasutamist humanitaar- ja sotsiaalteadustes. Tegemist on teose neljanda trükiga, milles on põhjalikult täiendatud kombineeritud uurimismeetodite ja eetiliste aspektide osa. Teos on vajalik allikas kõigi erialade üliõpilastele, kuna tutvustab kõiki uurimistöö koostamist puudutavaid teemasid, nt teooria ja uurimisstrateegia valimist, eesmärgi ja uurimisküsimuste sõnastamist, andmekogumismeetodite valimist, andmete analüüsi jpm.