Keskkonnatehnoloogia / Environmental technology

Johan Rockström, Mattias Klum. Suur maailm, väike planeet : küllus planetaarsete piiride raames. Tänapäev, 2016

9789949850297Tegemist on olulise raamatuga maailma arengust huvitatud lugejale. Rootsi keskkonnateadlane Johan Rockström ning fotograaf ja filmitegija Mattias Klum rõhutavad, et inimkonnal tuleb toimida meie planeedi taluvusvõimet arvestades ning peame olema looduse ja kogu planeedi targad hoidjad. Tulevase heaolu võtmeks on inimkonna raske jalajälje vähendamine. Lihtsalt ja selgelt kirjutatud raamatu eriliseks väärtuseks on Mattias Klumi mõjusad loodusfotod.