Arhitektuur / Architecture

Ruumipilt 2016 : Eesti parimad interjöörid ja disain. Eesti Sisearhitektide Liit, 2016

ruumipilt-2016“Ruumipilt 2016” on terviklik sissevaade sisearhitektuuri paremikku. Raamat toob lugejani
 Eesti Sisearhitektide Liidu ja
 Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali sisearhitektuuriga
 seotud aastapreemiate nominendid ja võitjad, andes hea ülevaate möödunud kahel aastal Eesti sisearhitektuuris ja disainis valitsenud trendidest nii tegijate kui ka tellijate-kasutajate vaatevinklist. Parimate tööde hulgas on nii büroointerjööre, muuseumieksponaate, kodusid kui ka eksperimentaalseid installatsioone, nt EXPO 2015 Eesti paviljon, metsakõlakojad RUUP, TransferWise Eesti büroo, Eesti Kaevandusmuuseum, ujuv saun jpm.