Teised valdkonnad / Other Topics

Tallinna Tehnikakõrgkooli toimetised nr 19. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2015

toimetised 19Artiklikogumikus antakse ülevaade viimase paarikümne aasta jooksul arendatavatest rakendusteaduslikest uurimisteemadest. Suurimat rahvusvahelist tähelepanu on kahtlemata saanud professor Enno Lendi juhendatavad logistikaalased tööd. Suure praktilise tähtsusega on ehitusteaduskonnas koos TTÜ teadlastega läbiviidud ehitusfüüsika-alased teoreetilised ja eksperimentaalsed tööd elamufondi renoveerimisel.

Kogumik sisaldab järgmisi artikleid:

• Anne Kraav “Teadus-, arendus- ja loometegevus Tallinna Tehnikakõrgkoolis”
  • Enno Lend “Logistika- ja transpordiühendusalased uuringud TTK-s”
  • Anti Hamburg, Leena Paap, Jüri Tamm “Ehitusfüüsikaalased uuringud Tallinna Tehnikakõrgkoolis 2001 – “
  • Jaan Rohusaar “Ratsionaalsetest teraskonstruktsioonidest”
  • Toomas Pihl “Pindamistehnolooogia Tallinna Tehnikakõrgkoolis 2003 – 2014”
  • Hindrek Kesler “Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuri instituudi tegemistest Tallinna Tehnikakõrgkooli 100. sünnipäeva eel”
  • Rein Einasto “Paeuuringutest Tallinna Tehnikakõrgkoolis”