Teised valdkonnad / Other Topics

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilaste toimetised nr 20. Tallinna Tehnikakõrgkool, 2016

toimetised 20“Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilaste toimetised” nr 20 sisaldab kaheksat artiklit, milles TTK üliõpilased annavad ülevaate oma lõputöödest. Kogumikus on avaldatud eriilmelised artiklid, mis käsitlevad just neid teemasid, mis üliõpilaste jaoks praegu kõige rohkem huvi pakuvad.

Kogumikus on järgmised artiklid:

• Anastassika Malkova “Paneelmaja kvartali elavdamine Lasnamäe näitel”
  • Ragnar Fortuuna-Juks “Killustikust katendikihtide analüüs ja olemus Eestis”
  • Gerda-Käddi Alting “Raskemetallide ühendite sisaldus Eesti mereadrus”
  • Artjom Melnikov “Terastorusildade kandevõimearvutused”
  • Marilin Ait “Sillamäe radioaktiivsete jäätmete hoidla saneerimisjärgne olukord seireandmete (2009-2015) põhjal”
  • Peter Šverns “Akukruvikeeraja otsikute magasini prototüübi valmistamine”
  • Gerda Vares “Seosed kandmistestide ja laboratoorsete pillingutestide tulemuste vahel”
  • Kristiina Valdmann, Jekaterina Zorina, Evely Heinberk, Marileen Haan “Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti välivormi tootearendus”