Reaalained / Sciences

Bill Fane. AutoCAD for dummies. John Wiley & Sons, 2016

9781119255796AutoCAD on maailma juhtiv 2D ja 3D projekteerimise tarkvara,  millega saab luua jooniseid erinevate valdkondade tarbeks. Käsiraamatus selgitatakse, kuidas kasutajaliideses navigeerida, uut projekti ja jooniseid luua, suuruseid ja parameetreid muuta, massiive ja plokke kasutada, teksti lisada jpm.

Käsiraamat hõlmab AutoCAD 2015 – 2017 väljalaskeid. Erinevus eelneva 2014. aasta versiooniga on esialgse käivitusekraani ja menüü riba kuvas, põhiprintsiibid on jäänud endiseks. Vaatluse all on Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemil töötav versioon.