//
Loed praegu...
Humanitaarained / Humanities

Amy Cuddy. Kohalolu : kuidas olla kõige raskematel hetkedel eneses kindel. Äripäev, 2017

0009461_kohalolu_300Harvardi professori Amy Cuddy uus raamat “Kohalolu” on kaasahaarav ja lihtsalt kirjutatud õpetlik lugu suurimatele katsumustele vastu astumisest ja hirmude ületamisest.

Kohalolu – see on olek, milles me enam ei muretse, missuguse mulje teistele jätame, vaid kohandame muljet, mida ise endast loome. See on hinnangute, maskide ja seinte kõrvaldamine, et luua inimestele vahel tõeline side ja olek, kus säilitame enesekindluse, ükskõik, mis meiega ka ei juhtuks. Cuddy õpetab hirmudest ja jõuetusest ülesaamise tehnikaid ja enda muutmise nn keha-vaimu meetodit. Ta tutvustab jõupoose ning kirjeldab, miks paljud enda muutmise katsed ebaõnnestuvad – me anname sageli liiga palju tühje ja suurejoonelisi lubadusi.

Tegemist on huvitava lugemisega iseendast, kehakeele mõjust mõtlemisele, kuidas kehakeele teadlik valdamine mõjutab meie käitumist ja mida igaüks meist ise teha saab, et muutuda enesekindlamaks.

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Discussion

Comments are closed.

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Raamatute broneerimine

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee või telefoninumbril 666 4529. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Booking items via email raamatukogu[at]tktk.ee or via phone +372 666 4529. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com