//
Loed praegu...
Arhitektuur / Architecture

Ajla Aksamija. Integrating innovation in architecture : design, methods and technology for progressive practice and research. John Wiley & Sons, 2016

Tänapäev9781119164821a arhitektid seisavad igal sammul silmitsi väljakutsetega. Nad peavad mitte ainult sammu pidama tehnoloogiliste uuendustega disainis ja ehituses, vaid ka oma valdkonnas juhtpositsiooni haarama. See tähendab, et tuleb aktiivselt otsida võimalusi innovaatiliste lahenduste loomiseks nii disainis, hoonete energiatõhususe saavutamisel kui ka uute tehnoloogiate kasutamisel. Kuidas luua innovatsioone ning neid olemasoleva disaini, meetodite ja tehnoloogiatega integreerida?

Raamatus käsitletakse uusi materjale (biomaterjalid, komposiitmaterjalid, fotogalvaanika jne), disainimeetodeid, uuendusi tarkvaralistes lahendustes (BIM tarkvara) ja ehitustehnoloogiates (nn targad ehitised) ning teadustöö ühendamist disainiga. Lisaks vaadeldakse riske ja majanduslikke mõjusid. Praktiliste juhtumiuuringute abil illustreeritakse, kuidas disaini- ja tehnikainnovatsioone on reaalsetes arhitektuuriprojektides rakendatud. Näidete hulgas on nii väikesemõõdulisi installatsioone kui ka suuri kommertshooneid, haiglaid ja spordihooneid.

 

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Please follow and like us:

Discussion

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.
Vaata meie kodulehte
Jälgi meid Facebookis

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.
Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

Postituste arhiiv

blog.tr.ee
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com