//
Loed praegu...
Arhitektuur / Architecture

Ajla Aksamija. Integrating innovation in architecture : design, methods and technology for progressive practice and research. John Wiley & Sons, 2016

Tänapäev9781119164821a arhitektid seisavad igal sammul silmitsi väljakutsetega. Nad peavad mitte ainult sammu pidama tehnoloogiliste uuendustega disainis ja ehituses, vaid ka oma valdkonnas juhtpositsiooni haarama. See tähendab, et tuleb aktiivselt otsida võimalusi innovaatiliste lahenduste loomiseks nii disainis, hoonete energiatõhususe saavutamisel kui ka uute tehnoloogiate kasutamisel. Kuidas luua innovatsioone ning neid olemasoleva disaini, meetodite ja tehnoloogiatega integreerida?

Raamatus käsitletakse uusi materjale (biomaterjalid, komposiitmaterjalid, fotogalvaanika jne), disainimeetodeid, uuendusi tarkvaralistes lahendustes (BIM tarkvara) ja ehitustehnoloogiates (nn targad ehitised) ning teadustöö ühendamist disainiga. Lisaks vaadeldakse riske ja majanduslikke mõjusid. Praktiliste juhtumiuuringute abil illustreeritakse, kuidas disaini- ja tehnikainnovatsioone on reaalsetes arhitektuuriprojektides rakendatud. Näidete hulgas on nii väikesemõõdulisi installatsioone kui ka suuri kommertshooneid, haiglaid ja spordihooneid.

 

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Discussion

Comments are closed.

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Broneeri raamatuid

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Book items via email raamatukogu[at]tktk.ee. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com