Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Õppesõit platsil : iseõppija ABC. Jeppe Auto, 2016

9789949987801Raamatust leiab vajalikku informatsiooni alates sellest, missugune peab olema juhi õige asend rooli taga, kuidas reguleerida peegleid ja kinnitada turvavöö, kuni selleni, kuidas käivatada auto esimest korda. Selgitusi jagatakse autos olevate näidikute ja lülitite kohta ning õpetatakse õigesti kasutama pedaale ja käigukasti. Lisaks on toodud hulgaliselt harjutusülesandeid ja juhiseid, mille abil on võimalik õppida platsil iseseisvalt manööverdama ja manöövrid eksimustele vaatamata edukalt lõpetada.