Liiklusvahendid ja transport / Vehicles and transport

Õppesõit tänavatel ja teedel. Reedik Niilus, 2017

9789949816279Raamatus keskendutakse erineva raskusastmega liiklusolukordadest arusaamisele ja õigele tegutsemisele. 240 skeemi abil võetakse läbi olukorrad, mis võivad ette tulla sõidueksamil ja hiljem igapäevases liikluses. Iga illustratsiooni juurde on lisatud juhi õige tegutsemine ja selgitused. Vaatluse all on erinevad manöövrid reguleeritud ja reguleerimata ristmikel, olukorrad ühesuunalistel teedel, liiklusmärgid ja nende tähendused, sõidukiiruse valik, peatumine, parkimine jne. Raamat on vajalik abimees sõidueksamiks valmistumisel ja heaks juhiks saamisel.