//
Loed praegu...
Arhitektuur / Architecture, Ehitus ja kinnisvara / Construction and real estate, Teadustöö metodoloogia / Research Methodology

Advanced research methods in the built environment. Wiley-Blackwell, 2008

9781405161107Tegemist on juhendmaterjaliga ehitus- ja arhitektuurivaldkonna magistriõppe üliõpilastele, doktorantidele ja õppejõududele. Raamatu eesmärgiks on olla sillaks bakalaureusetasemel kasutatavate lihtsamate uurimismeetodite ja keerulisemate interdistsiplinaarsete tekstide vahel.

Tehiskeskkond on väga interdistsiplinaarne valdkond. Ka uurimistööde tegemisel laenatakse teooriaid kunstist, filosoofiast, sotsioloogiast, majandus- ja õigusteadusest ning statistikast.

Raamatus käsitletakse teemasid alates filosoofilistest teooriatest kuni praktiliste nõuanneteni välja, näiteks metodoloogiline pluralism ehituse juhtimises, feministlik uurimistöö, epistemioloogia, põhistatud teooria, juhtumiuuringud, intervjuud, küsimustiku koostamine, tarkvara kvalitatiivsete andmete anaüüsimiseks, kvantitatiivsete andmete analüüs, sotsiaalvõrgustiku analüüs, uurimistöö tulemuste avaldamine eelretsenseeritavates teadusajakirjades, teadlaste hoiakud ja motivatsioon.

 

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Please follow and like us:

Discussion

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tere tulemast!

Blogis tutvustatakse Tallinna Tehnikakõrgkooli raamatukokku saabunud uusi raamatuid.
Vaata meie kodulehte
Jälgi meid Facebookis

In this blog TTK University of Applied Sciences Library introduces incoming new books.
Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

Postituste arhiiv

blog.tr.ee
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com