//
Loed praegu...
Arhitektuur / Architecture, Ehitus / Construction, Teadustöö metodoloogia / Research Methodology

Advanced research methods in the built environment. Wiley-Blackwell, 2008

9781405161107Tegemist on juhendmaterjaliga ehitus- ja arhitektuurivaldkonna magistriõppe üliõpilastele, doktorantidele ja õppejõududele. Raamatu eesmärgiks on olla sillaks bakalaureusetasemel kasutatavate lihtsamate uurimismeetodite ja keerulisemate interdistsiplinaarsete tekstide vahel.

Tehiskeskkond on väga interdistsiplinaarne valdkond. Ka uurimistööde tegemisel laenatakse teooriaid kunstist, filosoofiast, sotsioloogiast, majandus- ja õigusteadusest ning statistikast.

Raamatus käsitletakse teemasid alates filosoofilistest teooriatest kuni praktiliste nõuanneteni välja, näiteks metodoloogiline pluralism ehituse juhtimises, feministlik uurimistöö, epistemioloogia, põhistatud teooria, juhtumiuuringud, intervjuud, küsimustiku koostamine, tarkvara kvalitatiivsete andmete anaüüsimiseks, kvantitatiivsete andmete analüüs, sotsiaalvõrgustiku analüüs, uurimistöö tulemuste avaldamine eelretsenseeritavates teadusajakirjades, teadlaste hoiakud ja motivatsioon.

 

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Click to see if the item is available

Discussion

Comments are closed.

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Raamatute broneerimine

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee või telefoninumbril 666 4529. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Booking items via email raamatukogu[at]tktk.ee or via phone +372 666 4529. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com