Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Jake Knapp, John Zeratsky, Braden Kowitz. Sprint. Kuidas kõigest viie päevaga lahendada suuri probleeme ja proovida läbi uusi ideid. Äripäev , 2017

9789949560790Tegemist on idufirmade nõustajate Jake Knappi, John Zeratsky ja Braden Kowitzi poolt väljatöötatud unikaalse viiepäevase ja praktiliselt enam kui sajas ettevõttes kasutatud ja tõestatud programmiga ideede läbiproovimiseks ja keeruliste küsimuste lahendamiseks. Raamatus on toodud, kuidas viie päeva jooksul probleem kaardistatakse, visandatakse võimalikud lahendused, valitakse lahendustest parim, tehakse prototüüp ja katsetatakse seda sihtrühma peal, kusjuures kogu tegevusjuhend on paika pandud kellaajalise täpsusega. Kirjeldatud metoodika on sobilik eeskätt suurematele ettevõtetele, kus on olemas erinevad osakonnad ja tööl eri valdkondade spetsialistid.