Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Efraim Turban, Judy Strauss, Linda Lai. Social commerce : marketing, technology and management. Springer, 2016

social commerceE-kaubandus on kiiresti arenev valdkond, mis tugineb veeb 2.0 vahenditele ja teenustele. Raamatus uuritakse e-kaubanduse, sealhulgas sotsiaalvõrgustike, sotsiaalsete ettevõtete, sotsiaalse koostöö ja innovatsiooni uuemaid arengusuundi. Peatükkides tutvustatakse e-kaubanduse platvorme ja tööriistu (nt Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube, blogid, vikid), teooriaid ja mõisteid, e-turundust, kliendisuhete juhtimist, innovatiivseid rakendusi alates e-valitsusest lõpetades meelelahutuse ja mängudega, strateegiate ja tulemuslikkuse juhtimist ning e-kaubanduse süsteemide rakendamist. Igas peatükis on toodud näited päriselust ja harjutused. Raamatu lõpus on põhiterminite sõnastik.