Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

Gerald Cook. Mobile robots : navigation, control and remote sensing. John Wiley & Sons, 2011

Mobile robotsMobiilsete robotite kasutamisel on meie ühiskonnas suur roll. Neid kasutatakse näiteks sõjanduses, loodusressursside hindamisel ja ka päästeoperatsioonidel. Teose on kirjutanud robootika ekspert Gerald Cook ja selles on välja toodud kõik olulised teemad mobiilsete robotite kasutamisel: juhtimine, navigatsioon ja kaugseire. Materjal on kohaldatav mis tahes tüüpi maismaasõidukile. Igas peatükis on toodud hulgaliselt näiteid.