Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Deborah E. Young. Swatch reference guide for interior design fabrics. Fairchild Books, 2017

Swatch reference guide for interior design fabricsTTK raamatukogusse on saabunud järjekordne kanganäidiste raamat “Swatch reference guide for interior design fabrics”. Seekordne väljaanne on ideaalne abimaterjal õppivatele sisekujundajatele ja muidugi ka kõikidele teistele kangahuvilistele. Kaante vahele on pandud 145 erinevat tekstiilinäidist, mida saab raamatuga kaasasoleva luubiga lähemalt uurida. Lugejad saavad teada iga kanganäidise tehnilised omadused, viimistlusmeetodid ja kudumistehnika ning palju muud.