Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

Automation 2017 : innovations in automation, robotics and measurement techniques. Springer, 2017

automation 2017Raamatus on toodud uurimused, mida esitleti rahvusvahelisel automatiseerimise konverentsil Varssavis 2017. aasta märtsis. Uurimused on jaotatud järgmistesse temaatilistesse peatükkidesse: automatiseerimine ja juhtimine, robootika, mõõtmistehnikad ja –süsteemid, intellektitehnika. Igas peatükis on toodud teatud tehnilise probleemi üksikasjalik analüüs, sh numbriline analüüs, simulatsioon ja väljatöötatud lahenduse reaalelus rakendamise tulemused. Esitletud teoreetilised tulemused, praktilised lahendused ja juhised on kasulikud tehnikateaduste valdkonna uurijatele ja praktikutele.