Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

The handbook of fashion studies. Bloomsbury Academic, 2017

The handbook of fashion studiesSelles mahukas raamatus on toodud uuenduslikud juhtumiuuringud moevaldkonnast. Teos on jaotatud seitsmeks osaks: mood, identiteet ja erinevused, mood ruumis, mood ja materiaalsus, moeagentuurid ja poliitika, teadus, tehnoloogia ja uus mood, mood ja aeg, säästev mood globaliseerunud maailmas. Iga osa koosneb u neljast esseest, mille autoriteks on moetööstuse uurijad Inglismaalt, Ameerikast, Hollandist, Rootsist, Kanadast ja Austraaliast. Raamat on süstemaatiline ülevaade moeuuringute valdkonnast ning on väärtuslik allikas üliõpilastele ja õppejõududele.