Arhitektuur / Architecture

Chris Abel. Architecture and identity : responses to cultural and technological change. Routledge, 2017

architecture and identityTegemist on kolmanda väljaandega Chris Abeli esseekogumikust „Architecture and identity“. Võrreldes varasemate väljaannetega on käesolevasse kogumikku lisandunud kuus uut esseed.

Esseed on jaotatud kolme temaatilisse gruppi: teadus ja tehnoloogia, kriitiline teooria ning piirkondlikkus ja globaliseerumine. Raamatus esitatakse unikaalne globaalne vaatenurk muutuvatele kultuurilistele küsimustele ja tehnoloogiatele, mis kujundavad inimidentiteeti ja tehiskeskkonda meie ümber erinevates maailma paikades.

Chris Abel on Ulsteri ülikooli külalisprofessor ja Rahvusvahelise Arhitektuurikriitika Komitee liige. Ta on kirjutanud mitmeid raamatuid arhitektuuriajaloost, -teooriast ja -kriitikast.

Please follow and like us:

Vaata meie kodulehte

Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

blog.tr.ee