Ehitus / Construction, Masinaehitus ja elektritehnika / Mechanical and Electrical Engineering

Thomas Bock, Thomas Linner. Robotic industrialization : automation and robotic technologies for customized component, module, and building prefabrication. Cambridge University Press, 2015

robotic industrializationKäesolevas raamatus tutvustatakse betoonist, tellistest, puidust ja terasest ehitusdetailide, moodulite ja suuremõõtmeliste majaosade tootmise tehnoloogiaid ja arenguid. Antakse ülevaade automatiseerimisest ja robootikast ehitusdetailide tootmises ning tutvustatakse moodulite ja majade tootmist Saksamaal, Suurbritannias, Hispaanias, Hiinas ja Jaapanis. Raamatu alguses on terminite loetelu.