Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Larry T. Ross, Stephen W. Fardo, Michael F. Walach. Industrial robotics fundamentals : theory and applications. The Goodheart-Willcox Company, 2018

industrial robotics fundamentalsRaamatus „Industrial robotics fundamentals“ on ühendatud teooria, rakendused ja tegevused, et tutvustada üliõpilastele tööstusrobootikat. Selgitatakse põhimõisteid, rakendusi ning erinevate süsteemide toimimist ja juhtimist. Iga peatüki alguses on toodud terminid ning peatüki lõpus on kokkuvõte, kordamisküsimused ja tegevused, et soodustada materjali omandamist.