Majandus ja juhtimine / Economy and Management

Alexander Elder. Börsikauplemine kui elatusallikas. Äripäev, 2017

börsikauplemine-kui-elatusallikasEesti juurtega Alexander Elderi raamat käsitleb börsikauplejale vajalikke peamisi meetodeid ja uuringud. Elderi sõnul toetub edukas kauplemine kolmele vaalale: psühholoogia, turuanalüüs ja riskijuhtimine. Neid kolme seob kokku korrektne päevikupidamine. Raamatus õpetatakse, kuidas analüüsida turge, turgudel kaubelda, hallata riske ja seejuures iseendaga toime tulla. Kuid nagu ekstreemspordiski kehtib siin reegel – arvesta alati ohutusreeglitega ja vähenda riske, siis kasvatad enesekindlust ja suudad rohkem olukorda kontrollida. Börsikauplemine on eeskätt intellektuaalne pingutus. Emotsionaalne kauplemine võib osutuda hävitavaks ja on ka peamiseks turgudel äpardumise ja kaotamise põhjuseks.

Siit raamatust leiab praktilisi juhendeid ja soovitusi ning selge ja süsteemse lähenemise teemale, samuti vajalikke teadmisi tõhusa kauplemissüsteemi väljaarendamiseks, perspektiivi ja tööriistad.