Humanitaarained / Humanities

Kristin Neff. Enesekaastunne. Lõpetage enese nüpeldamine ja jätke ebakindlus seljataha. Äripäev, 2017

Kristin Neffi raamatus tutvustatakse enesekaastunde meetodit, mille abil on võimalik vähendada enesekriitilisust, toime tulla kõikvõimalike emotsionaalselt keerukate olukordade ja muude katsumustega ning seeläbi nautida kõike positiivset meis endis ja elada täisväärtuslikumat elu. Autor tutvustatab selle meetodi erinevaid harjutusi, tegevuskavasid ja toob näiteid reaalse elu erinevatest olukordadest. Loomulikult on vaevaline saada vabaks harjumusest end igas eluolukorras pidevalt kritiseerida ja teistega võrrelda, mõelda, kas oleme head või halvad, aga võitluse alustamiseks sobib see raamat suurepäraselt ja tulemus võib su elu muuta.