//
Loed praegu...
Reaalained / Sciences

Ako Sauga. Statistika õpik majanduseriala üliõpilastele. Tallinna Tehnikaülikooli Kirjastus, 2017

Eesti keeles on ilmunud mitmeid statistikaõpikuid erinevate erialade üliõpilastele, kui seni pole ilmunud sellist õpikut, millega oleksid kaasas andmefailid ülesannete jaoks. Statistika õppimisel on oluline praktiline andmeanalüüs ning käesolev õpik seda võimalust pakubki.

Õpikus tutvustatakse põhilisi statistilisi meetodeid ja nende kasutamist mitmesuguste äri- ja majandusalaste küsimuste lahendamisel. Käsitletakse statistilist andmetöötlust tabelarvutusprogrammides Microsoft Excel ja LibreOffice Calc. Statistika mõistete ja meetodite paremaks tundmaõppimiseks on õpikus hulgaliselt graafikuid ja jooniseid, lisaks on soovitav kasutada interaktiivseid demosid õpiku autori kodulehel http://www.sauga.pri.ee/cdf.

Õpiku juurde kuulub 10 faili näidetega ja 11 faili ülesannete andmetega. Faile saab alla laadida TTÜ Raamatukogu digikogust aadressil https://digi.lib.ttu.ee/ jaotisest “Õpikud ja õppevahendid”. Kõik ülesanded on varustatud vastustega ja enamus näidetest pärineb reaalsest elust.

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Discussion

Comments are closed.

Jälgi meid Facebookis

https://www.facebook.com/tallinnatehnikakorgkooli.raamatukogu

Raamatute broneerimine

Meili teel raamatukogu[at]tktk.ee või telefoninumbril 666 4529. Rohkem informatsiooni raamatukogu kohta leiate meie kodulehelt

Booking items via email raamatukogu[at]tktk.ee or via phone +372 666 4529. Find more information about library from our website

Postituste arhiiv

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com