Rõivastus ja tekstiilid / Clothing and Textiles

Anne Metsis. Moetähestik : [illustreeritud sõnaraamat]. Ajakirjade Kirjastus, 2016

Käesolev sõnastik sisaldab üle poole tuhande rõivaesemeid, jalanõusid, stiile, musterid, kangaid ja moedetaile puudutavat sõna, mille teadmine on moemaailmast huvitatuile hädavajalik. Moeterminoloogia on lahti seletatud ja värvikamakas muudetud lõbusate illustratsioonidega. Selgitatakse paljude ingliskeelsete sõnade tagamaid, mis on järjest enam imbunud eesti keelde. Tegemist on hoogsa ja huvitava lugemisega kõigile moehuvilistele.