Majandus ja juhtimine / Economy and Management

James Watt. Äripunkarid õllemaailmas : BrewDogi ristiretk. Varrak, 2016

Punki siit raamatust ei leia, küll aga kahe šotlase James Watti ja Martin Dickie poolt 2007. aastal asutatud BrewDogi pruulikoja alguse loo. Tegemist on bravuurika lähenemisega äriõpikuga, kus kirjeldatakse revolutsioonilist filosoofiat ja antakse ülevaade kõigest heast ja halvast, mis kaasneb iseõppinute ettevõtte käigushoidmise ja laiendamisega. Raamatust leiab rahandustarkusi, huvitavaid turundustrateegiaid, lahendusi ja juhendeid, kuidas vaid enda poolt kehtestatud tingimustel edu saavutada, jäädes alati kirglikuks, otsustavaks ja vankumatuks ning seejuures alati nautida teekonda.