Teised valdkonnad / Other Topics

Maila Kukk. Praktiline dokumendihaldus. M. Kukk, 2016

Käesolev raamat on vajalik allikas, kui on tarvis infot organisatsiooni- ja arhiivihalduse tõhusaks korraldamiseks. Kaasaja nõuetele vastav dokumendihaldus aitab toetada organisatsiooni eesmärkide täitmist ja ladusat töökorraldust ning tagada optimaalsed kulutused. Raamatust leiab praktilised nõuanded asjaajamiskorra ja dokumentide loetelu koostamise kohta, kehtivad õiguskeskkonna nõuded dokumendihaldusele, soovitusi dokumentide loomiseks ja säilitamiseks ning arhiivi haldamiseks. Väljaannet sobib kasutada ka erialase õppematerjalina.