Humanitaarained / Humanities

Terry D. King. Teadvus : kas tahad teada, kes sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? OM, 2017

Käesolev raamat on tõeliselt hariv ja valgustav lugemine igaühele, kes soovib nii enda, kogukonna ja ka kogu ühiskonna paremale tulevikule kaasa aidata. Autori sõnul võime üksikult alustada võimsate ja oluliste muutustega, kuid kollektiivselt suudame muuta maailma.

Raamat koosneb neljast osast: alateadvuse jõud, kaugvaatlus, kaugmõjutamine ja transdimensionaalne suhtlemine. Dr King avaldab, kuidas iga inimene saab erinevaid teadvuse tüüpe kasutades luua endale vajalikku reaalsust. Oma mõistuse vormi viimiseks on vaja seda treenida, nagu me teeme seda oma kehaga. Teos põhineb aastatepikkusel uurimustööl ja katsetuste tulemustel.