Arhitektuur / Architecture

Reedik Poopuu. LASN: Eesti Arhitektide Liidu 1. kuraatorinäitus = Union of Estonian Architects. 1st curatorial exhibition. Eesti Arhitektide Liit, 2012

c11fe-lasneestiarhitektideliiduikuraatorinc3a4itusTegemist on Eesti Arhitektide Liidu aastanäituse kataloogiga, mis sisaldab 9 + 1 arvamust, kuidas oleks võimalik muuta Lasnamäe linnaosa senisest inimlikumaks ja mõnusamaks.

9 arvamuse puhul on tegemist arhitektide pakutud lahendustega, 1 jookseb kommentaarina läbi terve raamatu. Arhitektide töövahenditeks on joonised ja maketid, reaalsed käega katsutavad ja nähtavad objektid. Nii väljendavad arhitektid ka tegelikult oma arvamust – toetades oma sõnu päris asjadega.

Raamat pakub piisavalt informatsiooni, et saada lühike ülevaade Eesti arhitektide nooremast ja vanemast põlvkonnast ning Eesti arhitektuuri hetkeseisust.

Varasemad postitused