Moetööstus

V Ramesh Babu “Industrial Engineering in Apparel Production”, 2012

Käesolev raamat on vajalik õppematerjal üliõpilastele, uurijatele ja professionaalidele rõivatööstuse ja kangatööstuse valdkonnas. Tegemist on monograafiaga, kuhu on kogutud märkimisväärne hulk tööstuslikke standardeid, tehnikaid ja harjutusi.

Rõivatööstuse ees on rida globaalseid väljakutseid, mis on tingitud erinevatest teguritest: tihenev konkurents, suurenenud tootmiskulud, tootlikkuse vähenemine ja tööjõu kasutamise tõhusus. Peamine on keskenduda tegelikele probleemidele ja võtta kasutusele konkreetse tööstusettevõtte jaoks sobilikud parendusmeetmed, julgustada tehnilisi töötajaid ja juhtkonda end täiendama, analüüsida efektiivselt tellimusi jpm.

Raamatus käsitletakse tootmise ja tootlikkuse mõisteid, rõivatööstuse inseneride ülesandeid, rõivatootmise süsteeme, tööülesannete sooritamiseks kuluva aja vähendamise tehnikaid, inseneride töötulemuste mõõtmist ja parandamist, tootmisliini taseme ühtlustamist, kvaliteedikontrolli jpm.

Autor V Ramesh Babu on vanemõpetaja Sona Tehnikakolledžis Indias, tal on suur kogemuspagas tööstuse ja kaubanduse valdkonnas ning ta on osalenud paljudel India ja rahvusvahelistel konverentsidel.

Vaata saadavust e-kataloogist ESTER

Discussion

Comments are closed.

Arhiiv