//
Loed praegu...
Humanitaarained / Humanities

Maitreyabandhu. Elu täie tähelepanuga : praktiline kursus teadlikkuse arendamiseks. Pilgrim, 2015

Tänapäeva elu on väga keerukas: peame oma aega jagama täiskohaga töö, perekonna ja ühiskondliku elu vahel. See tunnib meid elule pealiskaudselt lähenema. Koguaeg on kiire, kuna peame mitut asja korraga tegema. Käesolev raamat on teekonnaks teadlikkuse maailma, alustades sellest, et mäletame kohta, kuhu oma võtmed panime, kuni tegelikkuse transtsendentaalse mõistmiseni.

Raamat on üles ehitatud kaheksanädalase kursusena, mille eesmärk on täieliku tähelepanu arendamine. Teadlikkusel on palju erinevaid külgi. Alustatakse igapäevasest teadlikkusest, seejärel uuritakse teadlikkust oma kehast, aistingutest, sisemistest narratiividest, vaimsetest õpetustest, keskkonnast, teistest inimestest ning lõpuks tegelikkusest kui sellisest. Raamatust kasu saamiseks ei pea olema budist ega ka kuigi vaimne inimene. Piisab uudishimust, soovist õppida ja valmisolekust õpitut praktikasse rakendada.

Maitreyabandhu on kogenud meditatsiooniõpetaja ja juba 25 aastat Triratna ordineeritud budistide ühenduse liige. Praegu elab ja töötab ta Londonis.

 

Vaata, kas raamatut saab laenutada

Discussion

Comments are closed.

Varasemad postitused