Psühholoogia ja pedagoogika

Jack Schafer “Suhete võti : endise FBI agendi õpetus, kuidas mõjutada ja köita inimesi ning pälvida nende poolehoidu”, 2016

„Suhete võti“ on nagu Dale Carnegie igihalja raamatu „Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi“ kaasajastatud variant ameerikalikus võtmes. Lihtsaid tõdesid pakutakse seaduste ja reeglitena. Raamatut võib käsitleda õpikuna, kuidas manipuleerida inimestega. Kõik oleneb tegutsemise eesmärgist ja ulatusest.

FBI rahvusliku julgeoleku osakonna käitumisanalüüsi programmi eriagent dr Jack Schafer töötas välja terroristide profileerimiseks, spioonide värbamiseks ja pettuste avastamiseks uudse ning läbimurdelise tähtsusega strateegia. Dr Schafer on kohandanud mainitud võtteid, et neid saaks kasutada ka igapäevaelus, kus inimestevahelised suhted on väga olulised. Raamatust saate teada, kuidas on võimalik jätta hea esmamulje, võita poolehoidu ning mõista, kas teiega vahetult või Internetis suhtlevatel inimestel on ausad kavatsused. Samuti saate aimu, kuidas tõlgendada kehakeelt, mõistmaks täpselt, mida teised teist arvavad.

Vaata saadavust e-kataloogist ESTER

Discussion

Comments are closed.

Arhiiv