Arhitektuur / Architecture

Kerstin Schultz, Hedwig Wiedemann-Tokarz, Eva Maria Hermann. Thinking Color in Space: Posititions, Projects, Potentials. Birkhäuser, 2018

Värvide ja arhitektuuri vastastikune mõju määrab ära selle, kuidas me ruumi tajume.

Värve võib pidada ka eraldiseisvaks „materjaliks“, disaini- ja kommunikatsioonivahendiks, mille võimalusi sageli ei kasutata täies mahus.

Raamatus keskendutakse värvuste tavakohastele kujunduskriteeriumidele, aga ka värvide määramata olemusele, värvi ja ruumi vastastikmõjule, samuti värvide koostoimele struktuuri, valguse ja geomeetriaga.

Teemade illustreerimiseks on rohkelt pildimaterjali nii kunstist kui arhitektuurist.

Please follow and like us:

Vaata meie kodulehte

Find more information about library from our website
Follow us on Facebook

blog.tr.ee