Arhitektuur / Architecture

Adam Sharr. Modern Architecture: A Very Short Introduction. Oxford University Press, 2018

Tegemist on lühikese moodsat arhitektuuri tutvustava raamatuga.

Moodsa arhitektuuri alguseks võib pidada aastaid 1910-1970, kui kasutusele tulid mitmed tehnilised uuendused – terase kasutuselevõtt, tugevdatud betoon, konditsioneerimine, valgustus. Kõik need uuendused andsid arhitektidele mitmekesisemad võimalused oma ideede elluviimiseks. Kuigi arhitektid polnud otseselt seotud nende uuenduste kasutuselevõtuga, on nad väärtustanud neid uuendusi kasutades uusi tehnoloogiaid maailma ilusamaks ja paremaks muutmisel, koostöös tänapäeva kunsti ja tööstusdisainiga.

Tegemist on Oxfordi Ülikooli poolt kirjastatud taskuformaadis sarjaga, milles on põnevalt seotud moodne arhitektuur kultuuriliste, filosoofiliste ja tehnoloogiliste trendidega.

Please follow and like us:

Varasemad postitused

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com