Arhitektuur / Architecture

Marco Frascari. Eleven Exercises in the Art of Architectural Drawing: Slow Food for the Architect’s Imagination. Routledge, 2011

Itaalia päritolu Marco Frascari on aastaid õpetanud Ameerika Ühendriikides ja Kanadas arhitektuurilist disaini. Käesolev raamat on pühendatud „mitte-triviaalsele joonisele“ uurides suhteid joonistamise ja kujundamise ning joonistamise ja mõtlemise vahel.

Tegemist on õpikuga õpilastele/üliõpilastele, aga ka tegutsevatele arhitektidele, disaineritele.

Arhitektuurse disaini protsessis jagunevad joonistused kahte kategooriasse: varajase uurimisfaasiga seotud kontseptuaalsed visandid ja uurimistöö tulemuste avalikustamise etapiga seotud joonised.

Tegemist on esseega, milles Frascari arutleb kolme teema üle – küsimus aeglase ja kiire vahel, digitaalse ja mitte-digitaalse vaheline vastasrind ja suhted disaini ja joonistamise tööriistade vahel.

Please follow and like us:

Varasemad postitused

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com