Arhitektuur / Architecture

Phenomenologies of the City: Studies in the History and Philosophy of Architecture. Routledge, 2017

Käesolevas artiklite kogumikus tuuakse kahekõnesse arhitektuur ja urbanism ning fenomenoloogia. Fenomenoloogia on aastaid mõjutanud nii arhitektuuriteooriat kui praktikat, pakkudes väljakutset domineerivale mõttesuunale tehnoloogilisest innovatsioonist ja esteetilisest ainulaadsusest. Suurim väljakutse tänapäeva arhitektuuri ees see, kuidas saavutada suurem sotsiaalne ja keskkonnaalane vastutustunne.

Raamatus üritatakse vastata sellistele lihtsatele, kuid fundamentaalsetele küsimustele: mille jaoks on olemas linn? Kuidas on linn korrastatud? Kuidas linna mõista?

Artiklite autoriteks on arhitektid ning vanema kui noorema generatsiooni teadlased kirjanduse, ajaloo, usu ja kunsti valdkonnast.

Please follow and like us:

Varasemad postitused

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com