Arhitektuur / Architecture

Design Studio Volume 1: Everything Needs to Change: Architecture and the Climate Emergency. RIBA Publishing, 2021

Design Studio on uus raamatusari, mis aitab sammu pidada disainimaailma probleemide ja ideedega. Esimesene köide on  pealkirjaga: Kõik peab muutuma. Arhitektuuri ja kliimakriisi uurimisel suunavad toimetajad tähelepanu Greta Thunbergi sõnumile, et innustada ja teavitada järgmise põlvkonna arhitekte. Artiklite, ehitusplaanide ja  juhtumiuuringute abil püütakse lahendusi leida kliima-, keskkonna- ja sotsiaalsetele probleemidele. Raamat kutsub lugejaid radikaalselt ümber mõtlema, mida tähendab olla kliimakriisi ajal arhitekt. Üheskoos on võimalikud muutused jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

Varasemad postitused