Arhitektuur / Architecture

Upcycling: Reuse and Repurposing as a Design Principle in Architecture = Upcycling: Wieder- und Weiterverwendung. Triest Verlag, 2021 als Gestaltungsprinzip in der Architektur,

Koos üldiste suundumustega on muutunud taaskasutus ka arhitekruuris aina olulisemaks teemaks. Kuid ei tasu ära unustada, et ehituses on läbi ajaloo alati kasutatud ringluses olevaid ja taaskasutatud ehitusmaterjale. Olemasolevaid hooneid tuleb võtta kui ideede ja ressursside allikat. Raamat uurib ajalooliste hoonete ja nende osade taaskasutamist ja vastandab neid uusarendustega ehituses ja arhitektuuris.

Ringlussevõtmise põhjused ei peaks olema pelgalt idealistlikud, vaid esmajoones kvaliteetses ehituses ja heas disainis.

Raamat on paralleelselt inglise ja saksa keeles.

Please follow and like us:

Varasemad postitused

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com